Објавени: фев. 22 2022 10:32

Celosno renoviran stan vo Skopje sever

ЕУР

Објавени: фев. 22 10:32
Прегледи: 1703
Se prodava stan vo skopje sever 74.4 m2 na vtor kat od 5 do ekonomskoto ucliste, Stanot raspolaga so 2 spalni sobi, golema prostorna dnevna, kujna so trpezarija, i banja, Celosno renoviran, so energetsko efikasna dopolnitelno postavena fasada, ima terasa
Orentaciono gleda na dve strani, Jugoistok i jugozapad
Cena so mebel 62.000
Cena bez mebel 58.000
Moze i bez mebel
Lice za kontakt
Nena 071 238-450
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации