Објавени: мар. 22 2022 12:45

Celosno renoviran stan vo Skopje Sever

ЕУР

Објавени: мар. 22 12:45
Прегледи: 1278
Se prodava moderen, celosno renoviran stan vo Skopje Sever, kaj kulite. Stanot se naoga na 7mi sprat. Ima golema dnevna soba so trpezarija, spalna soba i detska soba. Stanot se prodava i mobiliran, spored dogovor. Zgradata ima svoj parking.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1278

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации