Објавени: јун. 21 2022 07:49 Моментално гледате: 2

Dvosoben stan od 43m2 renoviran i opremen Skopje Sever

ЕУР

Објавени: јун. 21 07:49
Прегледи: 13826
Моментално гледате: 2
Se prodava dvosoben stan kompletno renoviran i opremen (43m2), sprat 5/5, zapadno orientiran, sproti gimnazijata Zef Ljush Marku.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации