Објавени: јун. 05 2021 11:56

Se prodava stan vo Skopje Sever

Објавени: јун. 05 11:56
Прегледи: 4
Se prodava dvosoben Stan vo Skopje Sever na ul. Boro Menkov br. 3 od 58 m2 na vtori sprat.Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации