Објавени: јул. 04 2021 11:45

Stan vo Skopje Sever 78m2 na vtor kat

ЕУР

Објавени: јул. 04 11:45
Прегледи: 497
Се продава стан во Скопје Север, 78м2 на 2 кат, во кулата веднас до економското училише!
Тел. 078/343-641
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации