Објавени: ноем. 17 2021 04:35

Stan vo Skopje Sever petosoben

ЕУР

Објавени: ноем. 17 04:35
Прегледи: 33
Prodavam stan vo skopje sever renoviran na 1.sprat
stanot ima: salon kujna so dnevna 3 spalni sobi 2 kupatila hodnik terasa i podrum
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации