Објавени: мар. 28 2022 10:47

Stan vo Skopje Sever so dve terasi

ЕУР

Објавени: мар. 28 10:47
Прегледи: 1828
Se prodava namesten stan vo Skopje Sever 58m2 so 2 terasi. Stanot poseduva dnevna soba so kujna, detska soba i spalna. Ima sopstven podrum, greenje so parno. Stanot se naogo vo odlicna lokacija.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации