Објавени: окт. 10 2018 11:16

Stan vo Skopje Sever

Објавени: окт. 10 11:16
Прегледи: 957
Se prodava 2.5 soben stan vo Skopje Sever na peti sprat so dva balkona.Blisku do skolo, gradinka i sredno skolo. Na glavna ulica.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации