Објавени: дек. 11 2019 07:26

Stan vo Skopje Sever

Објавени: дек. 11 07:26
Прегледи: 42
Se prodava dvosoben stan na ul.,,Boro Menko,,br.5 niz 2, so povrsina od 56m2 i 6 m2 podrum, na prv kat so dve terasi. Cena po dogovor.
Lice za kontakt Simo tel:070/388-279
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации