Објавени: јун. 02 2021 10:17

Stan vo Skopje Sever

ЕУР

Објавени: јун. 02 10:17
Прегледи: 589
Se prodava stan vo S.Sever na 4 ti sprat , renoviran 2014 god. So Pvc prozori i izolacija so stirodur od vnatresna strana , ima pokriv so plastificiran lim od nadvor na pokrivot .
Blindor vrata , bukov parket vo site sobi ( osven kujna )
So dve spalni sobi , kujna , hodnik i salon od 27 m2
Gratis od prodavacot : Klima ured Beko 3.5 kw, plakarite vo hodnik , komoda, klub masa i kujna' ta.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации