Објавени: фев. 02 2022 11:16

Stan vo Skopje Sever

ЕУР

Објавени: фев. 02 11:16
Прегледи: 818
Се продава стан во Скопје Север, на прв спрат.
Станот е реновиран, среден. Поседува 4 соби и кујна, кипатило, балкон.
Станот е на прв спрат, има и подрум. Уреден имотен лист и лична сопственост.
Цената не е фиксна за сериозен купувач.
ХИТНО!!!!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации