Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Banesë 3 dhomëshe e renovuar ne Qair

Се продава од: Kujtim Вчера 05:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Shitet banes tre dhomeshe komplet e renovuar ne Qair tek xhamija rr Pavle Iliq 21 banesa eshte ne katin e 4 dhe ka nje sallon dy dhoma gjumi ballkon shpajz.
Llaminati pllakat dritaret dyert instalimi elektrik dhe ai i ujesjellsit jane komplet te reja gurrë dekorativ tavane të lëshuara te regulluara në mënyre më moderne
per me shume informata 071776525
Se prodava trosoben stan vo cair kaj xhamijata stanot ima edna dnevna soba i dve spalni sobi 80 m2 ballkon i shpajz.
Laminatot plockite vrati prozorci elektricna installacija i vodovod sve se novi dekorativen kamen spusteni plafoni najmoderno uredeno
Кон почеток