Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN VO TOPANSKO POLE

0 ЕУР

Се продава од: Biljana 19 мај 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Prodavam dvosoben stan(dnevna so trpezarija i kujna,posebni detska i spalna soba-super raspored,smeneti pvc prozori,renovirano kupatilo,taze iskrecen vednas vseliv) na ul:Dzon Kenedi vo Topansko Pole vednas posle gradinkata i OU Vasil Glavinov.
kontakt 076/205-966 i 076/279-845 od 09h do 20h
CENA PO DOGOVOR!
Biljana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации