Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLEM stan na 2 kat do park i uciliste

46 000 ЕУР

Се продава од: Sergej 20 мај 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stanot e odlicen na 2 kat so dve spalni sobi
Renovirano e delumno i dobro e odrzan

ima pogled kon park i golem balkon ima

Stanot ima ogromen salon za ljubiteli na golema dnevna soba
Ima odvoena kujna so trpezarija

CENATA E mnogu povolna

Stanot moze da se kupi so minmalno ucestvo 4000 evra + mesecna rata 160 evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации