Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ITNO!!!! NAJEFTIN stan vo gradot

52 000 ЕУР

Се продава од: DORA 28 ноем. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
|stanot ima 3 spalni sobi i odlicen raspored
102 m2
ITNO!!! 52000 evra

Moze da go kupite so ucestvo samo od 2000 evra plus mesecno 230 evra
Leaflet
Кон почеток