Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Najevtin stan vo gradot itno

52 000 ЕУР

Се продава од: dora 28 ноем. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stanot ima 3 spalni sobi...ne e renoviran

moze da go kupite kesh ili so ucestvo od samo 2000 evra i mesecno 230 evra


ITNO!!!
Leaflet
Кон почеток