Објавени: дек. 30 2021 07:44

Renoviran polunamesten stan 47m2 plus podrum na 1 sprat

ЕУР

Објавени: дек. 30 07:44
Прегледи: 3268
Se prodava renoviran polunamesten stan vo Skopje Sever, 40.12 m2 plus terasa 7 m2= total 47m2 plus podrum na prvi sprat. Stanot ima moznost za prodolzuvanje na terasata i dobivanje na dupla kvadratura. Prikazani se sliki od zgradata sporti nea so prodolzena terasa i dupla kvadratura.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации