Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN SO NOVA KUJNA 1 KAT 53M2 i 10M2 PODRUM

Оглас од претпријатие. Се продава од: Real estate DOMA DOM 06 јун. 14:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: DZON KENEDI 28/1-6
Површина: 53 m2
Локација: Чаир, Скопjе
Sifra 20 033

SE PRODAVA STAN 53M + 10M-PODRUM NA 1-KAT
CENA 38 000E

077 705 108 SASO
Нема посетени огласи
Кон почеток