Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Stan/shitet banesë

0 ЕУР

Се продава од: Nnnnn 04 окт. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava Stan vo Topansko pole Cair. Stanit ima 100 m2 I e vo odlucna lokacia.
Kontakt: 076302190

Shitet banesë në Fushtophanë të komunës së Çairit. Banesa Ka 100 m2 she ndodhet në pozitë atraktive të kësaj lagjeje.
Kontakt: 076302190
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации