Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan 78m2 kaj Vero Dzon Kenedi

55 000 ЕУР

Се продава од: Lulzim Xhemaili 13 септ. 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan 78m2 kaj Vero/Xhon Kenedi so moznost na zamena.

Shitet banese 78m2 te Vero ne Xhon Kenedi, me mundesi ndrrimi.
Lulzim Xhemaili
+38971261799
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации