Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN CAIR LOKACIJA NOVA GRADBA

65 000 ЕУР

Се продава од: Amin 14 фев. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
NOV TROSOBEN STAN, ZA PRODOZBA SO IZVONREDEN POGLED. SE PRODAVA SO SE NOVI STVARI I APARATURI. PARNO, KLIMA SE E SPREMENO. CENA MOZE SO DOGOVOR.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации