Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN na 1 kat TOPANSKO POLE itno

31 000 ЕУР

Се продава од: FROSINA 21 ноем. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stanot e na prv kat mnogu ubava lokacija
Ne e renoviran
Kvadratura 43 m2 plus 10 m2 balkon

Ve molime da ne kontaktirate do 19h
FROSINA
070709086
Leaflet
Кон почеток