Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan nova gradba Cair

0 МКД

Се продава од: Sulejman Денес 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan nova gradba vo Skopje, Naselba Cair, na ulica Pere Tosev do Dzon Kenedi od 96m2. Stanot e so salon, 2 spalni sobi, kujna, hodnik, kupatilo i 2 balkoni.
Sulejman
 
075462253
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации