Македонски | Shqip | English |

Stan od 130m2 vo Topansko pole

Се продава од: Stan 07 јун. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130 m2
Локација: Чаир, Скопjе
povise informacii na tel 071887964
Izmeni broj na sobi 5 i 140 m2
Нема посетени огласи
Кон почеток