Македонски | Shqip | English |

Stan od 40m2 vo Cair

Се продава од: Toni 28 јан. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: ul. Dzon Kenedi
Површина: 40 m2
Локација: Чаир, Скопjе
se prodava 40m2 stan na ulica Dzon Kenedi
Нема посетени огласи
Кон почеток