Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 68m2vo Cair

48 000 ЕУР

Се продава од: Ema 07 авг. 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan na Dzon Kenedi, 68m, vo odlicna sostojba, na 6ti kat od 11 kata. So PVC prozori, blendirana vrata. Cena 48000e. Kontakt tel: 076484360. Vreme na povik posle 17:00h
Leaflet
Кон почеток