Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 89m2 vo Cair

65 000 ЕУР

Се продава од: xxxxxxxx 20 окт. 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan 85 m2 na Dzon Kenedi vo Cair. Vo zgradite so brojki, garantirano zdrava gradba po site standardi. Ima 3 spalni, salon, wc+kupatilo, dve terasi, jugo-zapadna orientacija. Komoten raspored kakov sto vekje retko se naogja, idealen za semejstvo. So stanot sleduva i podrum. Ima 2 lifta.
Vednas nasproti gradinka i uciliste
tel: 071 33 21 41

Shes banesë 85 m2, në rrugën kryesore Xhon Kenedi në Çair. Banesa gjenden në ndërtesë të fortë e ndërtuar në bazë të gjitha standardeve, në katin e 6. Ndërtesa ka 9 kate, ka ashensor. Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon wc + banjo, dy ballkone dhe ngrohje personale me ngrohje qendrore me energji elekektrike. Në afërsi ka kopësht dhe shkollë tetëvjeçare. Lokacioni dhe renditja janë ideale për familje.
Tel: 071 33 21 41
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации