Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan Topansko Pole

0 МКД

Се продава од: Aki 19 мај 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan vo topansko pole na ulica august cesarec na 8mi kat so lift komplet renoviran ima skoro stavano I termo izolacija cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации