Објавени: јан. 18 2020 09:49

Stan vo Cair vo blizina na FA&FA

Објавени: јан. 18 09:49
Прегледи: 209
Trosoben stan so dve spalni, golema dnevna, trpezarija so kujna, golemo kupatilo so prirodna ventilacija, gostinsko WC, spajz, podrum 4m2.
Prekrasen pogled kon Skopje, Bit Pazar i Vodno.
Juzna strana e dnevnata so trpezarija i na sever se spalnite.
Na 6 kat od 8, ima lift

Kontakt: 071/368-102
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации