Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CAIR

65 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 06 јул. 15:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Се продава 3-собен стан во Чаир.
Евидентен Број :29353
Контакт : Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
SUPER STAN VO CENTAR 38 500 EUR
LUKSUZEN STAN VO CENTAROT NA SKOPJE 0 MKD
Ubavo namesten stan 86m2 vo Ostrovo 250 EUR
Moderen nov stan kaj Univerzalna 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации