Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Cair

Се продава од: Erkan 17 фев. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan karsi parkot na cair
2 sobi 1 salon balkon spajz
Tel: 070234991
071657323
072654333
Moze:Whatsapp
Viber
Leaflet
Кон почеток