Објавени: окт. 26 2021 05:38

Stan vo Cair

Објавени: окт. 26 05:38
Прегледи: 938
Prodavam stan vo Skopje Sever. 120m2, 4 sobi, 2 toaleta, ostava, kujna so trpezarija, 2 balkona i podrumska prostorija. Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации