Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo naselba Topansko pole kaj prince market

0 ЕУР

Се продава од: Oli 01 септ. 01:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava stan vo naselba topansko pole kaj prince 48 m2
Cena po dogovor
Shitet banese me siperfaqe prej 48 m2 Ne fush topane te princi
Cmimi sipas marrveshjes
Kontakt telefoni 078 33668
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации