Оглас од претпријатие Објавени: мар. 31 2022 04:57

Stan vo Skopje Sever

ЕУР

Објавени: мар. 31 04:57
Прегледи: 1175
Шифра 7010 Се продава стан во Скопје Север кај школото Зефљуш Марку 43м2 со 1 спална соба на 5 кат без лифт, со централно парно, подрум, тераса. Станот е комплетно реновиран и се продава наместен. Паркинг пред зграда. Цена 36000 евра со платена агенциска провизија . Информации на телефон 078 382 592 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации