Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO TOPANSKO POLE

36 500 ЕУР

Се продава од: Risto Lepri Sokolovski 17 фев. 23:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stan vo Topansko Pole
43 m2 i 19 m2 dogradba
4 m2 podrum
Risto Lepri Sokolovski
078268151
Leaflet
Кон почеток