Објавени: мар. 21 2022 12:32

Stan vo Topansko Pole

ЕУР

Објавени: мар. 21 12:32
Прегледи: 4574
Mnogu luksuzen stan vo Topansko Pole koj se sostoi od 1 Dnevna soba so Kamin 1 Kujna 3 Spalni sobi 1 Kupatilo 1 Balkon koj izleguva vo bafça koja e sredena i ja koristam samo jas 1 Garaza i 1 Parking mesto pred garazata.
Stanot vo 2020 godina e renoviran i vnatre i nadvor e napravena fasada i poseduva svoe sopstveno podno greenje na struja.
Dojdi vidigo pa ke se uverish se raboti za perfekten stan
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации