Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2019 01:13

TROSOBEN 46m2 STAN VO SKOPJE SEVER

ЕУР

Објавени: апр. 22 01:13
Прегледи: 136
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Skopje -Sever na mnogu atraktivna lokacija do Poliklinikatra i O.Ucilishte.
Stanot e so povrshina od 46m2 na 5 kat so lift vo kulite vo mnogu dobro odrzan vlez.
So otvoren dneven del kon kujna i trpezarija i izlezkon terasa,dve spalni sobi,kupatilo.
Stanot e kompletno renoviran
Cena 35.000e namesten so parking pred zgrada
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 3589
Опис на линк

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации