Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN VO AERODROM PRED TC BISER

57 950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 04 фев. 16:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ, НА БУЛ. ЈАНЕ САНДАНСКИ ПРЕД Т.Ц. БИСЕР.

ПОВРШИНА 62 М2
1 СПАЛНА И ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА
ЗАСЕБНА КУЈНА
2 КАТ СО ЛИФТ
ТЕРАСА
ПАРКИНГ
*ПОГОДЕН И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ЦЕНА 57 950 ЕУР

ШИФРА М51
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 1 000 ЕУР
PROSTOREN UBAV STAN 87M2 VO CENTAR 90 000 ЕУР
4 Soben stan na Vodno 125 000 ЕУР
Se iznajmuva namesten 4soben stan kaj T.C.Olimpiko 450 ЕУР
Кон почеток