Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2-STANA OD 74m2 2-6 KAT SKOPJE CENTAR

1 150 ЕУР

Се продава од: STAN 28 ноем. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE PORDAVAAT 2-STANA OD 74-m2 2-6-KAT SKOPJE CENTAR-POZADI OSIGURIVANJE KJUBI ZA POVEKE INFO''' TEL 075-309-418 - 071-668-338
Leaflet
Кон почеток