Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

29ti NOEMVRI UNIVERZALNA 87m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 12 јул. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN VO CENTAR G ZID  DO J.BROZ 84M2 0 ЕУР
CENTAR ZELEN PAZAR 56M2 1 050 ЕУР
CENTAR PLOSTAD VMRO 69m2 1140 evra m2 1 140 ЕУР
KOMPLEKS MAKEDONIJA 115M2 SE IZDAVA 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA NOVOGRADBA 2010GOD. 87M2 4SOBEN 2 BANJI 2 KAT ISTOK-ZAPAD CENA 93.000EVRA SHIFRA 3990 KON TEL 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID BLOK NAD STUDIO SICRET 71M2 1 050 ЕУР
STROG CENTAR STAN SO EXTRA CENA 91M2 950 ЕУР
CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 89M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID ZELEN PAZAR 87m2 EXTRA CENA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации