Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 SOBEN PREKRASEN STAN VO CENTAR

118 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 22 септ. 12:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Евидентен бр: 7513
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е новоградба, комплетно реновиран,со две спални,две бањи,голема дневна соба,кујна со трпезарија.
Јужна страна со поглед на Водно.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток