Македонски | Shqip | English |

Atraktiven stan od 71m2 vo Centar

Се продава од: Жарко 27 јун. 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 180 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ул.Христо Смирненски 25
Површина: 71 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се продава стан во опш.Центар,позади Универзална сала. Станот е новоградба 2018, западна ориентација, на 2кат, трособен, 71 м2, со градско парно.
Нема посетени огласи
Кон почеток