Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID ANEX 131M2 KAJ KORZO KAFIC SE IZDAVA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 26 ноем. 12:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava renoviran i opremen stan od 131m2 na 4 od 4 kat so parno i lift cena 600 evra sifra 7236 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR GTC 120m2 0 EUR
AERODROM J SANDANSKI STAN OD 85M2+100M2 DVOR 1 200 EUR
SYAN OD 127M2 VO CENTAR GZID BLOK POZADI SOBRANIE 0 EUR
STAN VO CENTAR BLOK NA G ZID 80M2 1 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации