Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID J BROZ 87M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 мар. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 87m2 na 8 od 12 kat so parno i lift cena 100 000 evra sifra 7265 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI KAPISTEC DO ZEGIN 1 200 EUR
ILINDEN PETROVEC 6500M2 GRADEZEN PLAC NA AVTOPAT 20 EUR
STROG CENTAR NOV STAN 50M2 SE IZDAVA 350 EUR
CENTAR REKORD 105M2 1 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации