Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID SPROTI HOLIDEJ IN 112M2 ANEX

1 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 15 јун. 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

G ZID BUL KOCO RACIN 86m2 0 ЕУР
KAPISHTEC STAN SO EKSTRA CENA 1025EVRA M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID  BLOK BEKO 59M2 1 200 ЕУР
CENTAR G ZID TOP STAN TOP CENA SOBOREN HRAM 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava kompletno renoviranstan stan vo 2015 god. od 112m2 3 spalni 2 kupatila 4 kat juzna orientacija cena 1150 evra sose mebel sifra 7409 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
MLECEN RESTORAN 71M2 1 ЕУР
PLOSTAD NAD PELISTER 40M2 SE IZDAVA 350 ЕУР
CENTAR G ZID 80M2 KAJ  KORZO  KAFIC 0 ЕУР
VODNO V.NAZOR  210M2 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации