Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID SPROTI MINISTERSTVO ZA FINANSII 153

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 15 јун. 11:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR ZELEN PAZAR 80M2  75 000 EVRA 986 ЕУР
CENTAR VERO DJAMBO 65m2 1 040 ЕУР
ILINDENSKA 100M2 1 200 ЕУР
CENTAR G ZID NAD TINEX 68M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava kompletno renoviran stan od 153m2 5 soben 2 banji na 5 od 6 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 7253 ili se izdava za 700 evra mesecno kon tel l070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
VISOKO TURISTICKI AVTOBUS 0 ЕУР
ILINDENSKA SPROTI PIONERSKI DOM KARPOSH 73m2 NOV 1 230 ЕУР
MICURIN SE IZDAVA 60M2 270 ЕУР
CENTAR G ZID 84M2  SPROTI VLADA 1 150 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации