Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID ZELEN PAZAR 87m2 EXTRA CENA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 05 авг. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2500 Огласи во продавницата

CENTAR VERO CENTAR 56M2 48 000 EVRA 0 ЕУР
CENTAR G PARK 73m2 1 120 ЕУР
CENTAR H SMIRNENSKI  83M2 0 ЕУР
CENTAR LOKACIJA ZA GRADBA DO NOVA MAKEDONIJA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava kompletno renoviran stan od 87m2 3 soben na 3 od 12 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 7261 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2500 Огласи во продавницата
UL MAKEDONIJA 205M2 RENOVIRAN STAN 1 200 ЕУР
STROG CENTAR CRVEN KRST 107M2  100 000 EVRA 961 ЕУР
G ZID SOBOREN HRAM 91M2 990 ЕУР
CENTAR VODNO 382m2 KUKA SO 400m2 DVOR 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации