Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 08:31

Centar Kapistec renoviran stan 69m2

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 28 08:31
Прегледи: 960
Agencijata nudi za prodazba renoviran stan vo Centar-Kapistec. Stanot e kat 9/12 so lift. orientacija JUG so prekrasen otvroen pogled kon Vodno. Kvadratura 69m2 + podrum=se plakaat 70m2. Stanote e so 1 spalna soba i plus 1 adaptirana mini spalna od logijata i terasata, 1 banja, salon so kujna i trpezarija. Namesten. Vseliv vednas. Опис на линк

CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency

- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti
- Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje
- Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila
- Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii
- Kompletno renoviranje
Посети ја страната на нашата продавница

TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE

076200776

https://www.capitolia.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti
- Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje
- Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila
- Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii
- Kompletno renoviranje
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE 076200776 https://www.capitolia.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации