Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR VODNO 382m2 KUKA SO 400m2 DVOR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 14 септ. 13:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STROG CENTAR N VAPCAROV 60M2+20 0 ЕУР
AERODROM TC BISER 95M2 900 ЕУР
CENTAR VLADA  200M2 KUKA 0 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO KAJ SILBO 90M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava kuka od 382m2 na 3 kata+400m2 dvorno mesto na ubavo i tivko mesto cena 400 000 evra so moznost za dogovor sifra 3374 kon tel 070-546-378; 078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
G.ZID DO HOTEL BRISTOL 89m2 1 070 ЕУР
CENTAR POZADI EU 71M2 1 ЕУР
SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA VO KOZLE 115M2 400 ЕУР
AERODROM SPROTI TRI BISERI 100M2 880 EVRA M2 880 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации