Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CETIRISOBEN STAN VO CENTAR PESTALOCI

1 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 16 апр. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1106 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR REKORD 1 300 EUR
Se izdava deloven prostor 85m2 Centar 600 EUR
TROSOBEN STAN VO KOZLE 92 000 EUR
LUKSUZEN APARTMAN NA VODNO 1 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
* ШИФРА 4870
Импулс агенција за недвижности продава четирисобен стан во Центар, Песталоци.

- 83м2, 4 соби (дневна,3 спални)
- бања + 2 тераси
- 5-ти кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Подрум 7m2
- Ориентација: југ и североисток

- цена 1.150 eur/m2

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1106 Огласи во продавницата
IMPULS AGENCIJA KUPUVA STAN 0 MKD
Se izdava dvosoben stan 45m2 vo Kapistec 220 EUR
PREKRASEN TROSOBEN STAN PO EKSTRA CENA VO CRNICE 250 EUR
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR POZADI RAMSTOR 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации